ВЕСТИ

NEWS

Nigerija prvak Afrike

Pobjeda.me - 10.02.2013

JOHANESBURG – Fudbalska reprezentacija Nigerije osvojila je trofej Kupa afričkih nacija pošto je večeras u finalnoj utakmici u Johanesburgu pobijedila selekciju Burkine Faso sa 1:0. Pobjedonosni pogodak postigao je Sandej Mba u 40. minutu.

Ništa od podviga Burkine Faso, Mba na svoj dan odveo Nigeriju na tron Afrike

Blic - 10.02.2013

Fudbaleri reprezentacije Nigerije novi su osvajači Kupa afričkih nacija pošto su u finalu savladali Burkinu Faso sa 1:0, a strelac odlučujućeg gola bio je Sandej Mba u 40. minutu.

Gana razočarala Rajevca

Politika - 10.02.2013

Najbolji srpski trener za 2010, koji je te godine doveo „crne zvezde” do titule viceprvaka Afrike i četvrtfinala Svetskog prvenstva ekskluzivno za „Politiku” govori o 29. afričkom Kupu nacija Završnicu 29.

Nigerija - najbolja reprezentacija Afrike

E-Novine - 10.02.2013

Fudbalska reprezentacija Nigerija po treći put u istoriji osvojila je Kup afričkih nacija. "Super orlovi" su u Johanesburgu u finalu bili bolji od Burkine Faso, slavivši sa minimalnih 1:0. Jedini gol na meču postigao je Sandej Mba.

Reprezentacija Nigerije osvojila Kup afričkih nacija

Vesti Online - 10.02.2013

Fudbalska reprezentacija Nigerije osvojila je Kup afričkih nacija u Južnoj Africi, pošto je večeras u finalu pobedila Burkinu Faso rezultatom 1:0.

Nigerija šampion Afrike

B92 - 10.02.2013

Reprezentacija Nigerije osvojila je Kup afričkih nacija, minimalnom pobedom nad Burkinom Faso u finalu u Johanezburgu. Prvu titulu šampiona Afrike od 1994. godine "Super orlovima" je doneo vezni igra Sandej Mba, golom u prvom poluvremenu.

Nigerije osvojila Kup afričkih nacija

Press - 10.02.2013

Jedini gol na utakmici postigao je Sandej Mba u 40. minutu.Utakmica je igrana na stadionu Soker siti u Johanezburgu. Nigerija je tako došla do svog trećeg trofeja na Kupu afričkih ...

Portalanalitika - 10.02.2013

Reprezentacija Nigerije osvojila je Kup afričkih nacija, minimalnom pobjedom nad Burkinom Faso u finalu u Johanezburgu. Prvu titulu šampiona Afrike od 1994. godine "Super orlovima" je donio vezni igrač Sandej Mba, golom u prvom poluvremenu.

KUP AFRIČKIH NACIJA: Nigerija šampion! (VIDEO)

Telegraf - 10.02.2013

Minimalnom pobedom nad Burkinom Faso, Nigerija obezbedila mesto u Kupu konfederacija u grupi B sa Španijom, Urugvajem i Tahitijem Nigerija je najbolja afrička reprezentacija! U finalu odigranom u Johanesburgu, Nigerijci su savladali ...

Nigerija osvojila Afrički kup nacija

Al Jazeera - 10.02.2013

Pobjedu 'Superorlovima' nad Burkinom Faso donio pogodak Sundaya Mbae u 40. minuti. Nogometna reprenzentacija Nigerije u nedjelju navečer je osvojila naslov afričkog prvaka, pobijedivši Burkinu Faso sa 1:0.

Beta - 10.02.2013

Tweet JOHANEZBURG, 10. februara 2013. (Beta) - Fudbalska reprezentacija Nigerije osvojila je Kup afričkih nacija u Južnoj Africi, pošto je u nedelju u finalu pobedila Burkinu Faso sa 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Sandej Mba u 40.

AKN: Nigerija opet prvak Afrike!

Mondo - 10.02.2013

Fudbaleri Nigerije po treći put u istoriji osvojili Afrički kup nacija, pošto su u nedelju u Johanesburgu pobedili Burkinu Faso 1:0. Strelac jedinog gola u meču bio je Sandej Mba u 40. minutu Uskoro opširnije..

Nigeriji Kup afričkih nacija

RTV - 10.02.2013

JOHANEZBURG - Fudbalska reprezentacija Nigerije osvojila je Kup afričkih nacija u Južnoj Africi, pošto je večeras u finalu pobedila Burkinu Faso sa 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Sandej Mba u 40. minutu.

Nigerija ili Burkina Faso

Kurir - 10.02.2013

Nigerija je do sada osvajala dva puta vredni trofej, dok Burkini Faso to nikada nije uspevalo Ludnica na Crnom kontinentu! Fudbalske reprezentacije Burkino Faso i Nigerije igraju danas (19.00) u Johanezburgu finale Afričkog kupa nacija.

Nigerija prvak Afrike u fudbalu

Novi Magazin - 10.02.2013

Kup afričkih nacija – Mali ponovo treći

Pobjeda.me - 09.02.2013

Fudbaleri Malija osvojili su bronzu na Kupu afričkih nacija, noćas su savladali Ganu (3:1) u Port Elizabetu (Južna Afrika) u meču za treće mjesto. Mohamadu Sanasa donio je vođstvo Maliju već u 21.

KAN: Mali osvojio bronzu

Portalanalitika - 09.02.2013

Fudbaleri Malija ponovo su osvojili treće mjesto na Kupu afričkih nacija, drugu godinu za redom pobijedili su Ganu u meču za treće mjesto, sada sa 3:1.

KAN: Mali treći i u JAR

B92 - 09.02.2013

Fudbaleri Malija ponovo su osvojili treće mesto na Kupu afričkih nacija, drugu godinu za redom pobedili su Ganu u meču za treće mesto, sada sa 3:1.

AKN: Mali opet uzeo medalju Gani

Mondo - 09.02.2013

Mali savladao Ganu 2:1 i po drugi put u samo godinu dana ostavio "crne zvezde" bez medalje na AKN. Najuspešnija afrička reprezentacija sa poslednjeg Mundijala u Južnoj Africi, ostala je bez medalje na Afričkom kupu nacija.